[mtitle]HOW TO SHOP[/mtitle]

[quicksteps style="how_to_shop"]

[quickstep number="1" color="#CD2122"] Login or create new account. [/quickstep]

[quickstep number="2" color="#CD2122"] Review your order. [/quickstep]

[quickstep number="3" color="#CD2122"] Payment & FREE shipment [/quickstep]

[/quicksteps]

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

[mtitle]SHOWROOM HOURS[/mtitle]

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Utwórz konto

*

*

*

*

*

*

Nie pamiętam hasła

*

OBÓZ TANECZNO-TENISOWY 2014 W WYSOWEJ - ZDRÓJ

W dniach 18-29 lipca 2014 roku odbywał się w naszym Ośrodku letni obóz taneczno-tenisowy dla młodzieży z okolic Łańcuta.

Wzięło w nim udział 33 uczestników, w wieku 9 - 15 lat, znajdujących się pod czujnym okiem 5 opiekunów-instruktorów. Mimo obaw dotyczących niestabilnej w tym roku pogody, młodym adeptom tenisa sprzyjała aura, co przekładało się na wykorzystanie przez nich naszych obiektów sportowych, na których doskonali swoje umiejętności gry.

Problemów pogodowych nie musiała z kolei obawiać się grupa taneczna, która w tym czasie uczestniczyła w zajęciach organizowanych w sali konferencyjnej, gdzie, w rytmie muzyki, grono nastolatków wylewało siódme poty, by poprawić swoją technikę i dopracować układy taneczne. Jak powiedział nam Pan Andrzej Jaworski, organizator obozu, wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z pobytu i z chęcią skorzystają z naszych usług w przyszłym roku.

Powszechnie wiadomo, że sport to zdrowie, więc mamy nadzieję, iż dzięki naszej ofercie wypoczynkowej, większa liczba młodzieży będzie z chęcią przyjeżdżała do Wysowej, aby aktywnie spędzić wakacje. 

Wszystkim uczestnikom tegorocznego pobytu dziękujemy za obecność i, życząc najwyższej formy sportowej, a także odnoszenia samych sukcesów, zapraszamy za rok do Ośrodka „Wysowa nad Parkiem” na kolejny obóz!

TOP