[mtitle]HOW TO SHOP[/mtitle]

[quicksteps style="how_to_shop"]

[quickstep number="1" color="#CD2122"] Login or create new account. [/quickstep]

[quickstep number="2" color="#CD2122"] Review your order. [/quickstep]

[quickstep number="3" color="#CD2122"] Payment & FREE shipment [/quickstep]

[/quicksteps]

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

[mtitle]SHOWROOM HOURS[/mtitle]

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Utwórz konto

*

*

*

*

*

*

Nie pamiętam hasła

*

Obchody Dnia Pracownika IZC

W miniony weekend w Uzdrowisku Wysowa Nad Parkiem odbyło się uroczyste otwarcie „Szpitala Leczenia Nerwic”. W spotkaniu uczestniczył Zarząd oraz Pracownicy zatrudnieni w obiektach grupy Instytutu Zdrowia Człowieka. Goście mogli między innymi wysłuchać wykładu inauguracyjnego Pani psycholog mgr Agnieszki Karpiel dotyczący przyczyn, objawów i metod leczenia chorób nerwicowych.

Pani Mira Jankowska – dziennikarka, autorka projektu Mistrzowskiej Akademii Miłości - poprowadziła wykład motywacyjny pod tytułem „Talenty, pasje, marzenia…”. Dotyczył on wpływu rozwijania poszczególnych talentów od najmłodszych lat na rozwój kolejnych uzdolnień w życiu dorosłym. Słuchacze mogli się również dowiedzieć jak żyć, aby nasze życie było pełne pozytywnych emocji, pełne pasji i w jaki sposób możliwe jest wykorzystanie naszych pasji/uzdolnień w pracy.

Po tych niezwykle ciekawych prezentacjach, przyszła pora na nieco mniej "oficjalną" część obchodów „Dnia Pracownika IZC”. Spotkanie integracyjne odbyło się w Regetowie, gdzie do późnych godzin wieczornych wszyscy mogli się lepiej poznać przy różnego rodzaju grach i zabawach zespołowych.

Mamy nadzieję, że za rok również będziemy mogli się świetnie bawić, a zacieśnione relacje  wpłyną na  jeszcze  skuteczniejszą współpracę pomiędzy poszczególnymi Ośrodkami.

 

 

TOP