[mtitle]HOW TO SHOP[/mtitle]

[quicksteps style="how_to_shop"]

[quickstep number="1" color="#CD2122"] Login or create new account. [/quickstep]

[quickstep number="2" color="#CD2122"] Review your order. [/quickstep]

[quickstep number="3" color="#CD2122"] Payment & FREE shipment [/quickstep]

[/quicksteps]

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

[mtitle]SHOWROOM HOURS[/mtitle]

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Utwórz konto

*

*

*

*

*

*

Nie pamiętam hasła

*

Podziękowania za udany wypoczynek w Wysowej

Szanowni Państwo,

Pragnę bardzo serdecznie podziękować, za udany i pełen niesamowitych wrażeń pobyt w Państwa ośrodku. Dzięki Państwa zaangażowaniu i trudzie jaki wkładają Państwo w dbałość o przybyłych kuracjuszy, mój pobyt na kuracji był przyjemny i pozwolił mi nabrać sił oraz przywrócić mój organizm do właściwego funkcjonowania.

 

 

Urzekło mnie podejście personelu do osób przebywających w sanatorium. Każdy zabieg bądź też inny przejaw zaangażowania pracownika wykonywany był z uśmiechem na twarzy, chociaż zdaję sobie sprawę z tego jak duży to trud opiekować się tak dużą ilością osób i zapewnić wszystkim odpowiednie warunki. U Państwa się to udało i dzięki temu nie czułem się jako kuracjusz intruz, a jako mile widziany gość. Techniki relaksacyjne i zabiegowe stoją na wysokim poziomie i już teraz na kilka dni po powrocie do domu zaczyna mi ich brakować.

Ośrodek usytuowany jest w malowniczym krajobrazie, który pozwala odetchnąć świeżym powietrzem, odbyć całą masę wypoczynkowych spacerów, które moim zdaniem są obowiązkowe dla wszystkich odwiedzających Wysową Zdrój. Pokój w którym zostałem zakwaterowany wyposażony został według wysokich standardów, a jeśli była potrzeba wprowadzenia dodatkowego udogodnienia wystarczyło tylko poprosić.

Pragnę również podkreślić jak ważną rolę spełniacie Państwo by poprawić stan zdrowia Waszych pacjentów – oby tak dalej!

Życzę Państwu satysfakcji z wykonywanej pracy i niezmierzonych pokładów energii do jej wykonywania, a także wielu sukcesów i aby w dalszym ciągu udawało się utrzymywać tak wysoki poziom.

Serdecznie dziękuję za świetną organizację, miłą i staranną opiekę, na pewno będę polecał Państwa ośrodek moim znajomym i przyjaciołom.

Do zobaczenia niebawem

Jerzy Ferenc

 

TOP