[mtitle]HOW TO SHOP[/mtitle]

[quicksteps style="how_to_shop"]

[quickstep number="1" color="#CD2122"] Login or create new account. [/quickstep]

[quickstep number="2" color="#CD2122"] Review your order. [/quickstep]

[quickstep number="3" color="#CD2122"] Payment & FREE shipment [/quickstep]

[/quicksteps]

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

[mtitle]SHOWROOM HOURS[/mtitle]

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Utwórz konto

*

*

*

*

*

*

Nie pamiętam hasła

*

14 dniowy pakiet urologiczny

Pakiet urologiczny

14 dniowy pakiet rehabilitacyjny

Pakiet szyty na miarę pacjenta

 

Miliony Polaków cierpiących z powodu nietrzymania moczu. Według światowych szacunków nietrzymanie moczu dotyczy ok. 17 proc. populacji – zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Pań jest w tej grupie jednak więcej – to 30 proc. dorosłych kobiet, czyli nawet 4 miliony Polek. Niestety problem ten jest często bagatelizowany, pacjenci wstydzą się chodzić do lekarza, bardzo często korzystając z doraźnych rozwiązań oferowanych przez firmy produkujące podpaski lub suplementy diety.  Pacjenci pozostają więc z nierozwiązanym problemem tracąc komfort życia.

Nietrzymanie moczu może występować między innymi w chorobach ginekologicznych. Najczęściej z problem zgłaszają się kobiety po porodach lub po menopauzie, gdzie dochodzi do obniżenia poziomu estrogenów. Jednak zdarza się również, że młode kobiety borykają się z tym problemem. W przypadku mężczyzn,  nietrzymanie moczu może być objawem chorób prostaty. Nietrzymanie moczu może być również objawem wielu innych chorób - schorzenia neurologiczne (stwardnienie rozsiane, stan po udarze mózgu, choroba Parkinsona),  neurochirurgiczne (urazy kręgosłupa z uciskiem/ uszkodzeniem rdzenia kręgowego), czy internistyczne (cukrzycy, choroby układu krążenia). Dlatego tak ważne jest, aby pacjent zgłosił się do lekarza i nie bagatelizował problemu bo można szybko i w znaczący sposób poprawić sobie życie.

Diagnostyka powinna rozpocząć się od konsultacji ginekologicznej lub urologicznej.
Pomocne jest także badanie urodynamiczne, które obejmuje kompleksową ocenę czynności pęcherza moczowego i cewki moczowej, tak w fazie gromadzenia jak i wydalania moczu.

Dlatego zapraszamy Państwo do skorzystania z naszych gabinetów prowadzonych przez wyśmienitych specjalistów:

  • Dr n. med. Mariusza Blewniewskiego
  • Prof. dr hab. med. Waldemara Różańskiego

 

14 dniowy pakiet urologiczny jest

SZYTY NA MIARĘ PACJENTA.

 

Rozpoczyna się od konsultacji lekarskich i dopasowywany do problemów z jakim boryka się pacjent aby rehabilitacja przebiegała w sposób skuteczny i, efektywny.
Pakiet zawsze rozpoczyna się od wtorku danego tygodnia.

 

Zadbaj o swoje lepsze jutro i skorzystaj z naszych specjalistów

 

Pokój jednoosobowy koszt: 2860zł/osoba

Pokój dwuosobowy koszt: 2470zł/osoba

 

 

Nasi lekarze:

 

Dr n. med. Mariusz Blewniewski specjalizuje się w dziedzinie urologii. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego (choroby nerek, pęcherza moczowego, gruczołu krokowego). Jego szczególnym zainteresowaniem jest uroginekologia (m.in. leczenie nietrzymania moczu u kobiet), a także neurogenne zaburzenia oddawania moczu. Oprócz tego leczy pacjentów z nowotworami układu moczowo-płciowego. Pacjenci z kamicą nerkową, moczowodową mogą zgłosić się do niego w celu skruszenia kamieni metodą minimalnie inwazyjną – laserem URS.

 

Prof. dr hab. med. Waldemar Różański chirurg, urolog kierownik II Kliniki Urologii prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek zarządu głównego Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz założyciel jego sekcji Endourologii i ESWL. Należy też do Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, komitetu redakcyjnego Central European Journal of Urology oraz - jako członek honorowy - do Oddziału Nowojorskiego Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego.

 

 

 

 

 

 

TOP